Zapraszamy wszystkie osoby, które chciałaby pracować w Niemczech, na bezpłatny kurs języka niemieckiego. Zapisy pod numerem telefonu 62 591 64 11.

W związku z pandemią koronawirusa, darmowy kurs odbywa się online. Skorzystać z niego może każdy. Zapraszamy do kontaktu.

Każda osoba, która posiada bardzo dobrą znajomość języka niemieckiego oraz wyjedzie do pracy na okres 4 miesięcy może liczyć na wynagrodzenie w wyoskosci 1700 Euro netto na miesiąc.

Wypełnij formularz aplikacyjny

Jeżeli widzisz siebie w tak wdzięcznej pracy, jaką jest pomoc Osobom Starszym w jesieni ich życia, zapraszamy do podjęcia współpracy z nami.

Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza aplikacyjnego. Wysłanie go do nas nie zobowiązuje do niczego. Wiemy po prostu czego Państwo oczekują od nas i Podopiecznych do opieki. Wychodzimy z założenia, że każda ze stron zarówno Opiekunka/Opiekun jak i Senior musza być zadowoleni ze współpracy, aby było można godnie i z szacunkiem współegzystować.

Po otrzymaniu wypełnionego przez Państwo formularzu, nasi konsultanci szukają odpowiedniej oferty i przedstawiają te oferty Państwu. Szukamy ofert tak długo, aż znajdziemy odpowiednią. Wtedy dopiero dochodzi do podpisania umowy i organizacji wyjazdu.

Wypełnij formularz